دوشنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ۷۸۴
طبقه بندی: فضایی ایران
چچ
جلسه تعاملی تقویت نهادی و آمادگی برای بهبود ارزیابی ریسک مدیریت بلایا

در سومین روز کارگاه آموزشی بین المللی استفاده از فناوری فضایی برای مدیریت سیل، خشکسالی و منابع آب برگزار می شود:

جلسه تعاملی تقویت نهادی و آمادگی برای بهبود ارزیابی ریسک مدیریت بلایا

در سومین روز کارگاه آموزشی بین المللی استفاده از فناوری فضایی برای مدیریت سیل، خشکسالی و منابع آب، جلسه تعاملی تقویت نهادی و آمادگی برای بهبود ارزیابی ریسک مدیریت بلایا با هدف راهکارهای افزایش همکاری در بین مردم و ذینفعان خصوصی مدیریت حوادث در مقیاس بین المللی، ملی و منطقه ای برگزار شود.

کارگاه آموزشی بین المللی استفاده از فناوری فضایی برای مدیریت سیل، خشکسالی و منابع آب با همکاری دفتر امور فضای ماورای جو سازمان ملل متحد (UNOOSA) و به میزبانی سازمان فضایی ایران از تاریخ 18 تا 20 مردادماه 1400 بصورت آنلاین برگزار می شود که طی هماهنگی های بعمل آمده، ثبت نام در این کارگاه برای تمام متخصصان، کارشناسان، اساتید دانشگاه، دانشجویان و علاقمندان آزاد و بصورت رایگان است که می توانند از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.


ثبت نام در کارگاه


همچنین در نظر است در روز سوم این کارگاه جلسه تعاملی تقویت نهادی و آمادگی برای بهبود ارزیابی ریسک مدیریت بلایا (راهکارهای افزایش همکاری در بین مردم و ذینفعان خصوصی مدیریت حوادث در مقیاس بین المللی، ملی و منطقه ای) برگزار شود. در این نشست فرصتی برای یخش خصوصی در نظر گرفته شده است تا به ارائه تجربیات و دستاوردهای خود در حوزه مدیریت بلایا (سیل و خشکسالی) و منابع آب بپردازند. لذا از تمامی فعالین بخش خصوصی (شرکت خصوصی / استارت آپ) دعوت می شود در صورت تمایل برای ارائه دستاوردها و تجربیات خود در این پنل تخصصی از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.


ثبت نام در پنل تخصصی


لازم به ذکر است سخنرانی ها پس از طرح و تصویب در کمیته علمی کارگاه، در تاریخ 20 مردادماه از ساعت 14 تا 15:30 به زبان انگلیسی ارائه خواهند شد.

آخرین مهلت ثبت نام برای ارائه در پنل تخصصی: اول مرداد ماه 1400


برنامه کارگاه


آدرس کوتاه شده: