سه شنبه, ۰۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۹ ۲۹۴۵
طبقه بندی: رویدادها و اطلاعیه ها
چچ
رویداد ایده محور فناوری‌های فضاپایه در حوزه دریا

رویداد ایده محور فناوری‌های فضاپایه در حوزه دریا

نشست تقاضا محور فناوری‌های فضاپایه در حوزه دریا با حضور مدیران و نمایندگان سازمان‌ها در تاریخ 29 تیرماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی، سالن شیخ بهایی برگزار خواهد شد

رویداد ایده محور فناوری های فضاپایه در حوزه دریا با هدف شناسایی ایده ها و نیازمندی های فضاپایه دریایی از یک سو در صدد رفع چالش های صنایع حوزه مربوطه بوده و از سویی دیگر با ایجاد شرایط مطلوب برای فناوران و ایده پردازان، فرصتی مناسب برای ارائه طرح ها و ایده ها و نیز تجاری سازی آنها فراهم می آورد. علاقه مندان و صاحبان ایده می‌توانند ایده های خود را در چهار محور پایش و سنجش از دور، ارتباطات و مخابرات، موقعیت یابی و ناوبری و سرریز فناوری ارسال کنند.
این رویداد در چهار مرحله کلی برگزار خواهد شد.
۱-برگزاری نشست؛ طی این نشست ضمن ارائه فناوری های نوین فضاپایه دریایی به نمایندگان سازمان های مرتبط حاضر، نمایندگان سازمان ها نیز به بیان چالش های سازمان های خود می پردازند که تصاویر آن بصورت آنلاین بر بستر مجازی برای فناوران و صاحبان ایده قابل مشاهده خواهد بود.
۲- دریافت نیازمندی های سازمان های متقاضی فناوری و به اشتراک گذاری آنها
۳- دریافت ایده ها و طرح های فناوران (با هدف رفع نیاز و سرمایه گذاری)
۴- داوری ارزیابی طرح های ارائه شده و به هم رسانی طرف های عرضه و تقاضای فناوری

در همین راستا، نشست تقاضا محور با حضور مدیران و نمایندگان سازمان‌ها در تاریخ 29 تیرماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی، سالن شیخ بهایی برگزار خواهد شد.

طی نشست تقاضا محور فناوری‌های فضاپایه در حوزه دریا، ضمن ارائه فناوری‌های نوین فضاپایه دریایی به نمایندگان سازمان‌های مرتبط حاضر، نمایندگان سازمان‌ها نیز به بیان چالش‌های خود می‌پردازند.


آدرس محل برگزاری: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، زاینده‌رود شرقی، صندوق نوآوری و شکوفایی، سالن شیخ بهاییجهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


آدرس کوتاه شده: