دوشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵ ۴۲۴
طبقه بندی: فضایی ایران
چچ
تجهیز سوله های پژوهشکده مواد و انرژی اصفهان

در بازدید رئیس سازمان فضایی ایران در دستور کار قرار گرفت:

تجهیز سوله های پژوهشکده مواد و انرژی اصفهان

در سفر معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران و رئیس پژوهشگاه فضایی به اصفهان، تجهیز سوله های پژوهشکده مواد و انرژی اصفهان برای راه اندازی مجتمع اصفهان هوشمند در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، حسن سالاریه، معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران و حسین صمیمی، رئیس پژوهشگاه فضایی ایران در سفر به اصفهان از پژوهشکده مواد و انرژی اصفهان بازدید و آخرین وضعیت پیشبرد تفاهم نامه ایجاد و راه اندازی مجتمع اصفهان هوشمند و چالش های موجود بررسی شد و تجهیز سوله های پژوهشکده مواد و انرژی اصفهان برای راه اندازی مجتمع اصفهان هوشمند در دستور کار قرار گرفت.
در این جلسه جعفر قیصری، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، بر اساس تعهدات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برای پیشبرد تفاهم نامه، گزارشی از طرح های شهرک برای راه اندازی کارخانه نوآوری در محل پژوهشکده مواد و انرژی اصفهان ارائه کرد و مقرر شد این پروژه ها مطابق با جدول زمانی و فاز به فاز اجرا و تحویل شود.
بر اساس این گزارش در این جلسه معاون اقتصادی استانداری، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات اصفهان، رئیس پژوهشکده مواد و انرژی اصفهان، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز حضور داشتند.


آدرس کوتاه شده: